X

حفر چاه

 

                                                                                     09127344587

 

خدمات فنی الوند گستر در زمینه حفر و تعمیر چاه فاضلاب در تهران در حال فعالیت می باشد. این شرکت حفر چاه، تعمیر چاه و ترمیم چاه کهنه را بصورت جدی دنبال می کند و آنها را در دستور کار خود قرار داده است.

خدمات فنی الوند گستر با تخصص خود در زمینه حفر و تعمیر چاه نیازهای مشتریان را در زمینه چاه برطرف کرده است. چاههای حفر شده شرکت الوندگستربه صورت اصولی بوده و دچار ریزش نمی شوند.

 

 

نیروهای ماهر و مجرب آماده ارائه خدماتی سریع ، با کیفیت و قیمتی مناسب در سراسر تهران و حومه می باشیم.

 

بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما هستیم

 

ارسال نیرو از نزدیک ترین محل به شما

 

09127344587

09197440717

 

 

 

 

انواع حفاری چاه از نظر کاربرد

 

  • حفر چاه فاضلاب : حفر چاه فاضلاب به منظور اتصال خروجی فاظلاب و حمام ساختمان انجام میشود.استاندارد حفر چاه فاضلاب به صورت 8 الی 15 متر میله ی چاه فاضلاب و بنا به تعداد واحد های ساختمان و مصرف آب 40 الی 80 متر انباری چاه می باشد.
  • حفر چاه جذبی : اگر جنس خاک منطقه ی شما به گونه ای باشد که جذب آب ندارد و چاه شما به صورت متوالی پر میشود و مجبور به تخلیه چاه مداوم هستید باید یک چاه جذبی جدید کنده شود.بنا بر روش های موجود در حفر چاه جذبی شما دیگر نگران پر شدن چاه خود نباشید.
  • حفر چاه ارت : حفر چاه ارت به منظور اتصال سیم های محافظ برق ساختمان انجام میشود.حفرچاه ارت باید توسط یک متخصص انجام شود چون نیاز به اصول و قواعد خاص خود .
  • حفر چاه پافیلی : همانطور که از اسمش پیداس چاه پافیلی شبیه پای فیل کنده میشود.حفر چاه پافیلی به منظور زیر سازی ستون های ساختمان انجام میشود و اصولی انجام دادن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

اهمیت حفر چاه

 

فردی که می خواهد چاه را حفر کند باید تجربه کافی در رابطه با حفر چاه را داشته و به نکات فوق دقت کند تا در هنگام حفر چاه و یا بعد از حفر و هنگام استفاده از چاه به مشکلی برنخرد. با توجه به این نکات آیا هر فردی می تواند چاه را حفر کند؟ اگر فردی که می خواهد چاه را حفر کند دقت کافی را نداشته باشد و در زمین نا مناسب اقدام به حفر چاه نماید چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است هنگام حفر به زمین سخت رسیده و کار حفر متوقف شود و یا بعد از حفر، به علت جنس نامناسب خاک، چاه به سرعت پرشود.

اگر فردی حفار عمق چاه را کم در نظر بگیرد، چاه پس از مدتی پر می شود و اگر عمق آن را زیاد در نظر بگیرد، هزینه اضافی به مالک ساختمان تحمیل میشود. اگر هنگام حفر انباری مناسب برای چاه تهیه نشود، پس از مدتی چاه پر شده و از لوله های ساختمان فاضلاب خارج خواهد شد. و یا اگر فاصله چاه جدید با چاه های قدیمی کم باشد، امکان نفوذ چاه ها به یکدیگر، و تخریب دیواره همدیگر وجود خواهد داشت که در این صورت امکان دارد زیر ساختمان ریزش پیدا کند.

هر یک از این نکات نیازمند توجه است تا مشکلی هنگام حفر چاه یا هنگام استفاده از چاه متوجه مالک ساختمان و دیگر افراد نشود. اگر می خواهید بدون خطر و با اطمینان خاطر اقدام به حفر چاه جدید کنید، متخصصین ما آماده مشاوره و همکاری با شما هستند. افراد ما هر نوع چاهی که موردنیاز شما در سرتاسر استان تهران باشد را حفر می کنند. ما با نیروهای متخصص و با دستگاه های پیشرفته، هر نوع چاهی که بخواهید حفر میکنیم.

 

شماره تلفن مشاوره رایگان و درخواست نیرو:

 

09127344587

 

 

 

 

لوله باز کنی شمال تهران
لوله باز کنی غرب تهران
لوله باز کنی شرق تهران
لوله باز کنی مرکز تهران
لوله باز کنی جنوب تهران

 

 

تخلیه چاه شمال تهران
تخلیه چاه غرب تهران
تخلیه چاه شرق تهران
تخلیه چاه مرکز تهران
تخلیه چاه جنوب تهران
DNNGo.DNNGalleryPro

لوله باز کني  تخليه چاه  تخليه چاه تهران  لوله باز کني غرب تهران  تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه  لوله باز کني شمال تهران  رفع گرفتگي توالت فرنگي  لوله باز کني تخليه چاه  فنر لوله باز کني  لوله باز کني سعادت آباد  حفر چاه  چاه باز کن  دستگاه لوله باز کن  لوله باز کني پاسداران  لوله باز کني شبانه روزي  تخليه چاه فاضلاب  شماره لوله باز کني   تخليه چاه شبانه روزي  حفر چاه فاضلاب  حفاري چاه فاضلاب  تشخيص ترکيدگي لوله آب  لايه روبي چاه   لتخلیه چاه مرکز تهران

                      

09127344587

دی ان ان